Grafitová těsnění

Popis

Sortiment plochých grafitových těsnění WS 3865 (vyřezávaná těsnění bez lemu), WS 3865-IB , WS3885-HB/-DB (s lemy z nerezu) a WS 3870 (PTFE – opláštění montáže a vnitřním lemem) rozšiřují podstatným způsobem oblasti uplatnění plochých těsnění z osvědčeného materiálu SIGRAFLEX®

Při zachování skvělých vlastností, týkajících se skladování, dopravy, montáže a demontáže provozní bezpečnosti, trvanlivosti a hospodárnosti zároveň vyhovuje i zvýšeným nárokům na těsnicí vlastnosti (TA-Luft technické požadavky pro ochranu čistoty ovzduší).

Množství předpisů oborových sdružení i požadavky TA-Luft (VDI2440/2200) splňuje v celém rozsahu i v jiných aplikacích (kyslík, požární bezpečnost, etylenoxid a další).

Zároveň se realizovala koncepce těsnění, která je dostatečná beze změn dosavadních přírubových systémů a vytyčuje vyšší standard, než tomu bylo v minulosti s azbestovým těsněním.

Kromě toho se dostáváme do zátěžových oblastí, ve kterých dříve nacházela uplatnění jen těsnění spirálová nebo hřebenová. Čelní výrobce grafitu při použití materiálu SIGRAFLEX® UNIVERSAL/HOCHDRUCK kromě známých technických předností garantuje vysokou kvalitu.

Vlastnosti

Použití


Tisk z webu sittech.cz

<<< Návrat na stránky